Vannitoa remont ja uuendamine

by Susan Scott / 07 detsember 2016 / No Comments

Kui hakkate remontima oma kodu ühte ruumi, mis valdavalt jääb tähelepanuta, siis on selleks reeglina vannituba. Kui olete jõudnud järeldusele, et vajate vanitoas remondi tegemist, siis võite avastada, et teil on meeletu hulk valikuvõimalusi sellest osas, mis puudutab vannitoa stiili ja kujundamist – lummavad kahhelplaadid, kaasaegsete süsteemidega tualetipotid ning dišinurgad, moodsad aksessuaarid jne. Ning nende jaoks, kes soovivad veel eriti kaugele minna on samuti võimalusi mitmeid – vannutuppa saab paigaldada isegi televiisori,  muusikasüsteemist rääkimata. Kõik sõltub teie fantaasialennust ning rahalistest võimalustest.

Torutööd

Halvasti tehtud torutööd on üheks asjaks, mis võivad põhjustada kõige rohkem kahju teie vastremonditud elamisele ning minna hiljem maksma suuri summasid ümberehtuse ning parandamise peale. Algul tulndub, et vanni ühendamise tööd on hästi tehtud, kuid need võivad hiljem aga kahjustada kogu siseviimistlust, kui nende ühendused järgi annavad ning vann lekkima hakkab. See võib rikkuda ära nii ärja remonditud vannitoa seinad ja laed, kui ka mööbli, kui vesi hakkab mööda neid alla jooksma. Kõige hullem on, et sellised lekked ilmnevad alles mitme kuu pärast, kui tehtud kahju on väga suur ning võib olla juba kahjustada jõudnud ka seinte konstruktsioone. Seega, ilma kõhklemata, jätke see töö professionaalide hooleks, kui tei ei saa olla 100% kindel, et suudate antud töö teha ära kvaliteetselt.

Hubasus eelkõige

Vannitoad on reeglina kõige rohkem külastatavad ruumid terves elamises. See on koht, kus ennast puhtana hoida. Seal on võimalik endalt maha peast akogu päeva stress ning väsimus. Paljud kasutavad seda kohana, kus lõõgastuda, kui kõik siiski alustavad oma päeva just nimelt siit. Seega on väga oluline enda vannitoa eest hoolt kamda ning seda vajadusel ümberehitada ning renoveerida enne, kui see muutub tuhmiks ja väsinuks. Selles artiklis anname teile mõned näpunäited, kuidas mõistlikult ning leidlikult oma vannitoa ilmet uuendada.

Saab ka lihtsamalt

Samas, võib teie vannitoaremont koosneda vaid olemasoleva ruumi ilme muutmisest ning ei olegi rohkem vaja teha, kui lisada vaid värske kiht värvi seintele, mis annab teie vannitoale otsekohe uue ilme. Samamoodi võib kasu olla valgustite vahetamisest ning kogu sisustuse ümbervahetamisega ei olegi vaja tegeleda. Võib-olla oled lihtsalt tüdinenud sellest, mis värvi sinu vannituba on või tundub sulle, et olemasolevad värvid omavahel kokku ei sobi. Sellisel juhul piisab vaid sellest, et lased vannitoa seinad üle värvida ning mulje ongi juba värskem ning puhtam.

Äkki mõtlete hoopis vannitoa täielikust ümberkorraldamisest. See võib tähendada teie vannitoaremondi viimast sammu. Sellise ümberkorralduse puhul vahetate välja ning kujundate ümber terve vannitoa, mis hõlmab kõiki lahendusi ja süsteeme, kaasaegset vanni ning stiilset tualettpotti, uut dušikabiini ning kappe jne. Vaheta kõik välja uute ning kaasaegsete vastu.

Tuleb välja, et viimane variant on tegelikult osutunud kõige populaarsemaks koduomanike seas. Selline täielik muutumine on probleemivaba ning võimaldab sul luua täiesti uue ning eripärase keskkonna, kust sa enam välja astuda ei soovigi.

 

About the author: