Õigesti valitud mööbel loob õdusa atmosfääri

by Susan Scott / 03 märts 2017 / No Comments

Elutuba on meie kodudes see paik, kus te võtame vastu külalis ning veedame vaba aega oma lähedastega. See on ka koht, kuhu koguneb terve pere, et õhtul koos aega veeta või telerit vaadata või lihtsalt lõõgastuda ja päeva muresid peletada. Selleks, et elutuba mõnusamaks ning õdusamaks muuta nii teie perele kui ka sõpradele, oleks vaja teha kõik endast olenev, et see tuba näeks välja võimalikult hubane, rahustav ning oleks äärmiselt mugav. Otse loomulikult mängib siin eriti olulist rolli õige elutoamööbli ostmine, mis ei pea olema mitte ainult stiilne, vaid kindlasti ka vastupidav sellele, kui lapsed seal seljas elavad või pere ja sugulased külla tulevad.

Näe suurt pilti

Esimene asi, mille te peate enda jaoks lahti mõtstama on see, millisena te ise enda elutuba näete. Kui te soovite kaasaegse välimusega elutuba, siis peate te kindlasti soetama moodsa ja trendika diivani ning kaasaegse mööblikomplekti. Selleks, et asju teie jaoks lihtsamaks teha, soovitame esmalt vaadata ringi internetis, et saada inspiratsiooni elutoa sisustamise osas.

Kui olete juba otsustanud, millist tüüpi tuba te soovite ning missuguse mööbli paigaldamise kasuks otsustate, siis järgmisena peaksite minema müügisalongidesse ning poodidesse, et kindlaks teha, mida teie piirkonnas pakutakse. Olge mööbli valimisel tähelepanelik ning mõelge kõik hoolega läbi, et iga ostetud mööblitukk reaalselt ka sobiks teie poolt valitud kujudnusstiiliga. Omavahel peavad sobima mööbel, vaibad kaunistused ja asessuaarid, diivanid ja toolid jne. Kui soovite kaasaegse ja moodsa stiiliga tuba kujundada, siis pidage silmas, et kõik mööbliesemed ja muud aksessuaarid järgiksid sama joont.

Otsi soodsaid pakkumisi

Kui asute plaanitud mööblit osta, siis soovitame valida neid, mis on sodsama hinnaga ka siis, kui teie eelarve lubaks rohkem kulutada,s est te ei tea kungai, kuhu teil rohkem raha kuluda võib. Valige näiteks soodushinnaga saadaolevad mööblikomplektid, sest reeglina on allahinnatud mööblid just need, mis võivad osutuda parimaks valikuks. Teie elutoa mööbel võib olla ju ostetud soodsa hinnaga, kuid teie külalised ei pea nende tegelikku hinda teadma, sest see, mis lõpuks loeb, on elutoa üldmulje ning soetatud mööbliesemete paigutus ruumis, mitte sellele kulutatud summad. Õige paigutusega on võimalik soodsalt ostetud mööbliesemetest jätta kordades kallim ning väärtuslikum mulje. Lisaks sellele loeb ka see, mida teie pereliikmed  ning sübrad arvavad ning kuivõrd mõnusalt nad end toas tunnevad teiega koos aega veetes.

Selleks, et kujundada enda elutuba kutsuvaks ja õdusaks, ei ole alati vaja palgata kallist sisekujundajat ega osta ülikallist mööblit, et muuta tuba trendikaks ja kaasaegseks. Õigupoolest on võimalik lasta oma loovusel lennata ning uurida ka teiste ideid ning muuts enda elutuba rahulikuks oaasiks, kus igaüks end suurepäraselt tunda saab. . Paigutased näiteks elutuppa kõrgekvaliteedilise diivani võib see juba jätta mulje, et on kujundatud tippdisainerite poolt, kuigi tegelikult olete selle teinud täiesti ise. Teil on võimalik ka lihtsalt mööbli ümberpaigutamisega tuua tuppa juurde avarust ning mõnusat atmosfääri. Seda eelkõige selliste korterite puhul, milles on toas võrdlemisi väikesed.

Mis iganes suuruse ja kujuga elutuba te ümberkujundama hakkate, on äärmiselt oluline esmalt kõik läbi mõelda ning alles siis tegutsema hakata.

 

About the author: